Мова:  УкраїнськаRussian English

Про нас

Підприємство-виробник “Valimark-Biz”, що спеціалізується на створенні одягу торгових марок “Valimark-Biz” і “QZO”, засноване в 2005 році в Україні у м. Хмельницькому. За час свого існування підприємство Valimark-Biz зарекомендувало себе як виробник якісного та стильного молодіжного одягу з індивідуальним дизайнерським підходом. Асортимент нашої продукції - це футболки, майки, джемпера різних фасонів і дизайнів для чоловіків, жінок і дітей. Компанія також виробляє широкий асортимент моделей курток і шарфів для всіх категорій населення. Головною перевагою виробника Valimark-Biz є вдале поєднання ціни, якості і сучасного дизайну.

Продукцію компанії можна зустріти абсолютно в кожному регіоні України, а також в країнах близького зарубіжжя.

Одяг від компанії “Valimark-biz” - це яскраві та модні моделі для молодих, енергійних і амбітних. Тому при виготовленні продукції використовуються високоякісні турецькі тканини, що пройшли міжнародну сертифікацію якості та відповідають світовим стандартам екологічної безпеки.

Ми використовуємо шовкотрафаретний друк на ультрасучасному автоматичному обладнанні відомих європейських та американських виробників при нанесенні малюнків на продукцію. У даній технології застосовуються спеціальні стійкі пластизольні водні фарби і методи сушки, що дозволяють забезпечувати стабільну якість і стійкість зображень.

З нами комфортно і вигідно співпрацювати всім: як великим торговим мережам, так і  тільки що відкритим магазинам або клієнтам, які планують розпочати свій прибутковий особистий бізнес. Індивідуальний підхід, система знижок і бонусів практикується в роботі з кожним клієнтом.

Вся продукція торгової марки Valimark-Biz має сертифікат якості.